Bizimle iletişime geç

Yazar Bünyamin Düğenci ile yaptığımız röportaj sizlerle…

Dionysos Channel  

Edebiyat

Yazar Bünyamin Düğenci ile yaptığımız röportaj sizlerle…

Dionysos Channel  

Bünyamin Düğenci kendi yaşadıklarından aldığı dersleri sizler için derledi ve bunları Kendine Gelişim isimli eserinde sizlere sundu. Bu eserin ortaya çıkış noktalarını yazara sorduk, işte cevabı…

1. Kitaplarınızı yazarken nelerden esinlendiniz?

Bünyamin Düğenci; Kitabı yazarken esinlendiğim tek şey var o da genel olarak yaşadığım olaylardır. Bu olayların bende uyandırdığı etkileri ve onlardan çıkarmam gereken dersleri kendimce kaleme aldım.

2. Kitaplarınız hakkında bir cümle kurmanızı istesek bu cümle ne olurdu?

Bünyamin Düğenci; Şu an sadece bir kitabım var ama gerisi gelecek. Kitabımı bizzat hayatın kendisi ve farkında olmadıklarımızın farkedilmesi olarak tanımlayabiliriz.

3. Yeni bir projeniz varmıdır, varsa kısa bir bilgi verir misiniz?

Bünyamin Düğenci; Yine aynı mekanda farklı konuları içeren bu tarz bir kitap çalışmam var bazı yayınevleri ile görüşüyorum.

4.Yazmak size neler hissettirir?

Bünyamin Düğenci; Yazmak herşeyden önce bana kendimi iyi hissettiriyor. Bu da şimdilik benim için yeterli sanırım.

5.Bu yola çıktığınızda hedefiniz neydi ve şuan ulaştınız mı?

Bünyamin Düğenci; Aslında çok büyük bir hedefim yok. Çocuklarıma hatıra kalsın. Babalarını hayırla yâd etsinler diye bu işe başladım. Onun dışında pek maddi bir hedefim yok. Eğer maddi bir kazancım olursa da onu yine bu bağlamda kullanırım herhalde.

6. Kitaplarınız hakkında kısa bir bilgi verir misiniz, genellikle konu aralığınız nedir?

Bünyamin Düğenci; Belirli bir konu aralığı yok. Yaşadığım hadiselerin bana verdiği dersler ve onlardan çıkarılabilecek dersleri içeriyor. Ve aslında, netice olarak neden dünyada olduğumuzun cevabının bir arayışı olarak ta tanımlamak mümkün. Belirli bir konu yok ama netice hep aynı konuya bağlanıyor diyebilirim. Yani insanın dünyaya gelmesinin gayesi olarak tanımlayabilirim.

Bünyamin Düğenci’nin eseri şimdi tüm platformlarda satışta!

YAYINEVİ MAĞAZASI SATIŞ!

https://ritimsanatyayinlari.com/urun/bunyamin-dugenci-kendine-gelisim/

TRENDYOL SATIŞ!

https://www.trendyol.com/ritim-sanat-yayinlari/bunyamin-dugenci-kendine-gelisim-p-234927273?boutiqueId=61&merchantId=116101&gads=true&tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:non-bu_t:pla_standard_shopping_all&gclid=CjwKCAiA6seQBhAfEiwAvPqu1-d_6exQ1uuMQwOv6Vnhk2wT6VWGe9Ai5HNOTGbcXkUoY2bH4sD10BoCelUQAvD_BwE

Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Üst