Bizimle iletişime geç

Milano tatili dönüşü açıkladı! Hande Erçel ile Kaan Yıldırım aşk mı yaşıyor?

Magazin

Milano tatili dönüşü açıkladı! Hande Erçel ile Kaan Yıldırım aşk mı yaşıyor?

Dionysos Channel  

Kerem Bürsin’den ayrılan Hande Erçel (28) ile şarkıcı Hadise’nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım’ın (35) aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Peki ablası Gamze Erçel’le çıktığı Milano tatilinden dönen Erçel, yakışıklı oyuncuyla ilgili yöneltilen sorulara ne yanıt verdi? İşte cevabı…

Hande Erçel, ilk günden beri ‘reklam ilişkisi’ iddialarının gölgesinde dizi aşkının gerçeğe dönüştüğü Kerem Bürsin’le sessiz sedasız yollarını ayırdı. Özel hayatıyla gündemden düşmeyen güzel oyuncunun, popçu Hadise ile evliliğin eşiğinden dönen Kaan Yıldırım’la görüntülenmesi çok konuşuldu.

“KAAN’IN AİLESİ KABUL ETMEZ”

‘2. Sayfa’ programında Hande Erçel ile Kaan Yıldırım arasındaki aşk iddiası konuşuldu. Sunucular, “Geçici bir heves mi, yoksa bir ömür boyu sürer mi? Kaan Yıldırım ile Hande Erçel uzun süre konuşacağımız bir aşk hikayesi mi?” sorularına yanıt aradı.

Sunucular Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, “Gerçek beraberlik Kerem Bürsin’de olduğu gibi bir aşk oyunu değil. Kaan Yıldırım’ın ailesinden yine veto yiyeceği bir aşk hikayesi. Çünkü Kaan’ın ailesi kesinlikle ünlüler camiasından gelin adayı istemiyorlar. Hadise’de de net bir tavır sergilediler, ilişkinin bitmesinde çok etkili oldular” yorumunda bulundular.

Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Üst