Bizimle iletişime geç

Marsilya, Fenerbahçe’den Altay Bayındır’ı transfer etmek istiyor!

Dionysos Channel  

Spor

Marsilya, Fenerbahçe’den Altay Bayındır’ı transfer etmek istiyor!

Fransız ekiplerinden Marsilya, Fenerbahçe’nin başarılı eldiveni Altay Bayındır ile ciddi bir şekilde ilgileniyor. Kalecinin gelecek sezon transferi için düğmeye bastılar.

Fenerbahçe’nin başarılı kalecisi Altay Bayındır, gösterdiği performansla gerek yurt içinde gerek yurt dışında büyük yankı uyandırdı. Fenerbahçe’de gösterdiği etkili performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Altay Bayındır ile pek çok önemli kulübün ilgilendiği biliniyordu. Futbolcu ile ilgilenen son takım ise Fransa’nın köklü takımlarından Marsilya oldu. Marsilya’nın, Fenerbahçe’den Altay Bayındır’ı transfer etmek için temaslara başladığı öğrenildi.

Temasa geçtiler

Fenerbahçe’ye uzun bir dönem sakatlık dönemini atlatıp, yeniden eldivenleri eline geçiren milli kaleci dönüşü ile birlikte farkını ortaya koymaya başladı.
Forma giydiği karşılaşmalarda takımını sırtlayan Altay Bayındır, yaptığı inanılmaz kurtarışlarla hem arkadaşlarını ateşledi hem de alınan puanlarla büyük pay sahibi olmuş oldu. Kaleciye bu anlamda pek çok takımın ilgisi olduğu bilinirken futbolcuyla ilgilenen son takım ise Marsilya oldu. Marsilya’nın Fenerbahçe’den Altay Bayındır’ı transfer etmek için Fenerbahçe ile temasa geçtiği öğrenildi. Bu anlamda kalecinin transferiyle ilgili yaz transfer döneminde önemli gelişmelerin yaşanması söz konusu.

Kaleciyi çok istiyorlar

Fenerbahçe’nin kalecisi Altay Bayındır ile Fransız devi Marsilya’nın önemli derecede ilgilendiği ve kalecinin transferi için milli takımdan arkadaşı olan Cengiz Ünder’in de devreye girebileceği öne sürülüyor. Bu anlamda Altay Bayındır’ın, Marsilya transferinde son sözü kendisine ait olduğu aktarıldı. Bu anlamda Altay Bayındır’ın, Marsilya transferinde son sözü kendisine ait olduğu aktarıldı. Başarılı eldiven olumsuz sezon geçiren Fenerbahçe’de ortaya koyduğu performansla en çok dikkat çeken isimlerden birisi haline geldi.

Rating
Users (0 votes) {{ reviewsOverall }} / 5
What people say... Leave your rating
Сортировать:

İlk yorum bırakan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

На этот отзыв еще нет ответов.

Avatar
Show more
Show more
{{ pageNumber+1 }}
Leave your rating

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Üst