Bizimle iletişime geç

Hakkımızda

Dionysos Channel, Dionysos Yayın Group altyapısında oluşturulmuş geniş çaplı medya platformudur. Yayınlarınızı veya projelerinizi reklamize ederek sizleri büyük kitlelerle buluşturmayı amaçlar.

2014’Den Beri

2014’den bu yana yayın hayatında sizlerin amaçlarına ortak oluyor, destekliyoruz.

Yüzlerce Kitap

Dionysos altyapısında bulundurduğumuz genç kalemlere ait yüzlerce kitap.

16 Şehir

Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerimiz ile projelerinizi destekliyoruz.

Ekibimiz sizin başarınız tarafından yönlendiriliyor. Her gün, işinizi destekleyeceğiz ve başarılı olmanıza yardımcı olacağız.

Hikayemiz

Kurulduğu tarihten bu yana en hızlı yükselen, ödüllü yayınevi, Yayıncılık ve Medya Prodüksiyon Şirketi Dionysos Yayın Group olarak büyümeye devam etmekteyiz. DionysosChannel ekibi olarak sizlere güncel haberleri en hızlı şekilde ulaştıracak kadroyu kurmak için yoğun çaba harcadık. İşine yürekten bağlı DionysosChannel ekibi, 7/24 destek operasyonunu sürdüren, sizlerin görüş, istek ve eleştirileriyle büyümeye devam edecek bir kuruluştur.

Amacımız

Günümüzün gittikçe daha karmaşık hale gelen dünyasında, okurlarımıza güvenilir, doğru haberi ulaştırmak en büyük övünç kaynağımız olacaktır. Bunu yapmak için gereken deneyime ve uzmanlığa, ilişkilere, erişim alanına, beceriye ve iradeye sahip olduğumuza inanıyoruz.

En Üst