Bizimle iletişime geç

Edirne’de gerçekleşen düğünde korku dolu anlar! 5 yaralı var!

Dionysos Channel  

Gündem

Edirne’de gerçekleşen düğünde korku dolu anlar! 5 yaralı var!

Edirne’de gerçekleşen düğünde, düğün sahibinin bahşiş dağıtmamasına karşılık mahalle gençleri duruma isyan etmesiyle beraber kavga çıktı. Polis ekipleri olay yerine gelerek şüpheli kişiler gözaltına alındığı bilgisi aktarıldı.

Düğünde bahşiş kavgası

Edirne’de gerçekleşen düğünde, düğün sahibinin bahşiş dağıtmamasına karşılık mahalle gençleri duruma isyan etmesiyle beraber kavga çıktı. Çıkan kavgada düğün sahibi ve yakınlarının da bulunduğu 5 kişi yaralandı.

Bıçak ve sopalarla bahşiş istediler

İddialara göre Edirne’nin Medrese Ali Bey Mahallesi’nde gelin ve damat düğün salonuna gitmek için arabaya bindiği esnada, ellerinde bıçak ve sopalar bulunan gençler düğün sahibinden bahşiş istedi. Düğün sahibin bu isteğe olumsuz yanıt vermesi üzerine kavga çıktı. Çıkan kavgada 5 kişi yaralandı. Yaralanan vatandaşlar hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri olay yerine gelerek şüpheli kişiler gözaltına alındığı bilgisi aktarıldı.

Her şey bir anda oldu

Çıkan kavgada mahalle sakinleri korku dola anlarını anlatırken, “Para istediler, her şey bir anda oldu. Sopalar, taşlar, bıçaklar, silahlar vardı” diye konuştular.

Para ve alkol istediler

Olayda darp edilen düğün sahiplerinin açıklamasına göre, “Düğüne gelip bizden para ve alkol istediler. Düğünün bitmesinin ardından vereceğimizi söyledik ama dövmeye başladılar. Ben de yaralandım” ifadelerini kullandı.

Rating
Users (0 votes) {{ reviewsOverall }} / 5
What people say... Leave your rating
Сортировать:

İlk yorum bırakan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

На этот отзыв еще нет ответов.

Avatar
Show more
Show more
{{ pageNumber+1 }}
Leave your rating

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Üst