Bizimle iletişime geç

Edanur Kalkan Başarısını ve Yeni Ödülünü Açıkladı!

Edebiyat

Edanur Kalkan Başarısını ve Yeni Ödülünü Açıkladı!

Dionysos Channel  
Edanur Kalkan

Her insanı derinden etkileyen duygular vardır hayatta ve cevabını bir türlü bulamadığı sorular. Bu ikilemin ortasında kalanlar ve yanından kaçıp gitmeye çalışanlar. Her türlü kendini acının içinde bulan ve çıkmaza girenler.

Hayatın her zaman kendi gerçekleri vardır, ben o gerçeklerden kaçıp kitaplara sığındım. Kitaplar hayatın gerçeklerinden daha gerçek bunu gördüğümde kitapların dünyasında yaşamaya başladım. Okudukça daha fazla geliştiğimi gördüm.

Kişisel gelişime yöneldiğim dönemde eğitimler aldım ve seminerlere katılım sağladım. İlk çalışmalarım kişisel algı üzerine oldu Mavi Sessizlik ve Sıfırdan Başlamak eserlerim çıktı. Daha sonrasında kendi dünyamda daha fazla düşünmeye ve yazmaya devam ettim. Üçüncü eserim de kadınlar üzerine oldu. Kadınların yaşadığı zorluklar, artan kadın ölümleri hakkında Ölü Postacı eserimi yazdım. Dördüncü eserim de Ölü Postacı eserimin ikinci serisi halinde kadınlar üzerine Kırık Hayatlar Ülkesi olarak çıktı.

Dionysos Channel  
Yeni Çıkan Eseri Kırık Hayatlar Ülkesi


2021 yılı Aralık ayında 40 Kadın 40 Ödül’de Yazar ve Editör olarak ödül aldım. Başarılarımın güzel getirisi olması çok onur verici, 2022 yılının Haziran ayında By Medya’da Yazar olarak ödül alacağım. 2022 yılında daha güzel ödüller ve başarılar ile bu yolu süslemek en büyük hedefim.


Bu yıl içerisinde iki projem var üzerinde biraz daha çok çalışmam gerekiyor. Güzel eserlerde ve güçlü başarılarda buluşmak dileğiyle…

Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Üst